Zadzwoń do nas: +48 539 533 522
Social media:
Śniadanie 16.11.2021

Zobacz więcej

PZU – ubezpieczenia medyczne

Zobacz więcej

PZU – ubezpieczenia medyczne

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniami medycznymi zachęcamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez jednego z naszych Partnerów – firmę PZU. Te i wiele innych produktów znajdują się w naszej bogatej ofercie. Zachęcamy do kontaktu z nami, a wtedy przygotujemy ofertę odpowiednio dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.   Kliknij w poniższe link, aby pobrać […]?

Czytaj więcej
Odpowiedzialność prawna  informatyka, cz. 2

Zobacz więcej

Odpowiedzialność prawna informatyka, cz. 2

Niezależnie od ryzyka odpowiedzialności za utratę powierzonych danych, usługi informatyczne mogą wiązać się z ryzykiem odpowiedzialności za treść danych. Dotyczy to w szczególności usług informatycznych, które polegają na udostępnianiu klientom lub osobom trzecim możliwości publikowania rozmaitych treści. – Michał Molęda Ryzyko odpowiedzialności prawnej informatyka zależy przede wszystkim od podstawy jego zatrudnienia. Drugim czynnikiem determinującym odpowiedzialność […]?

Czytaj więcej
Odpowiedzialność prawna  informatyka, cz. 1

Zobacz więcej

Odpowiedzialność prawna informatyka, cz. 1

Regulacja prawno-autorska zalicza program komputerowy do ogólnej kategorii utworu. Zgodnie z art. 1 ust. 2 Prawa autorskiego jego przedmiotem są „utwory wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe).” – Michał Molęda   Informatyka jest to nauka ścisła o przetwarzaniu informacji oraz o systemach obliczeniowych, ale to także działalność gospodarcza […]?

Czytaj więcej