Zadzwoń do nas: +48 539 533 522
Social media:

O firmie

Historia

Firmę Polski Partner Finansowy Sp. z o.o. zarejestrowano 22 sierpnia 2003 roku.

Głównym obszarem działania była i jest sprzedaż ubezpieczeń.

Zespół ludzi tworzących firmę, pracowników jak i pośredników, stworzył stabilną,

kilkunastotysięczną grupę klientów.

Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi i życiowymi.

Sprzedaż ubezpieczeń prowadzona jest w zakresie ubezpieczeń majątkowych na rzecz trzech głównych renomowanych ubezpieczycieli w Polsce tj. PZU, WARTA oraz HESTIA.

Dla klientów wymagających specyficznych ubezpieczeń prowadzona jest także sprzedaż na rzecz ubezpieczycieli wyspecjalizowanych w obsłudze konkretnych ryzyk np. LLOYDS, INTERpolska, Interrisk, Uniqa i innych wg potrzeb.

Całość dopełnia sprzedaż na rzecz ubezpieczalni tzw. directowych, oferujących w mniemaniu klientów na dany moment najtańsze ubezpieczenie.

Interesującym dopełnieniem ubezpieczeń jest pośrednictwo kredytowe.

 

 

Nastawieni jesteśmy na sprzedaż ubezpieczeń bezpiecznych dla klientów, dopasowanych do ich faktycznych potrzeb i wymagań. Cena jest istotna ale nie decydująca. Dzięki temu portfel naszych klientów jest stabilny i nieszkodowy. Ubezpieczenia na życie stanowią dopełnienie ubezpieczeń majątkowych. Są to zarówno ubezpieczenia indywidualne jak i grupowe.

Nasi pośrednicy zajmują się często także inną działalnością, nasza oferta pozwala im obsługiwać klientów także w zakresie ubezpieczeń. Pracują np. w branży ochrony mienia, handlu pojazdami, pośrednictwa finansowego, są nauczycielami, muzykami, emerytami itd.

Obecnie posiadamy ustabilizowaną grupę kilkudziesięciu pośredników. Nadal jesteśmy zainteresowani współpracą z kolejnymi pośrednikami – doświadczonymi lub początkującymi.

Umożliwiamy stopniowe wchodzenie do zawodu. Nie ma w naszej firmie wyłączności, planów sprzedażowych, ani limitów, które czasami narzucane są przez ubezpieczalnie lub multiagencje.

Posiadamy aktualną  polisę OC multiagenta.